Wieczorem…

kwi 16, 2015 by

Wieczorem…

Nie ma co, jestem słaba. Ale słaba w czym? No na pewno w wielu rzeczach, ale między innymi też w blogowaniu. Niestety. Długimi miesiącami zastanawiam się co się wydarzyło, że nie potrafię wrócić. Każdy z nas potrzebuje być akceptowany, każdy inaczej, w innej grupie ludzi, czasem wśród bliskich, bądź nieznajomych, fanów, czy podwładnych – jak to bywa w pracy, nie na zamku. ;)
Ja też tego potrzebowałam, chyba główny problem tkwił w tym, że chciałam, by mój blog zrobił zamieszanie, furrorę wśród blogosfery i jej czytelników. Ale nie takie poruszenie typu : ‚Widzieliście, że Mama Groszka pozuje nago ze swoim synem?’, nie no nieee. Nawet nie takie: ‚Ale świetna stylówa Groszka! Lecę się zachwycać i pytać gdzie zakupy robione, coby na swoim malcu skopiować!’ Najbardziej chciałam trafiać do umysłów czytelników, wzruszać, interesować. Skłaniać do refleksji i zadawania pytań. Oczywiście zależy mi, żeby ‚stylówy’ Groszka się podobały i byłoby mi na pewno miło, gdyby ktoś podchwycił jakiś z nich pomysł, jednak głównie zależało mi,  żebyście czerpały z tego bloga. Wiedzę i czytały mnie jak poranną gazetę. Albo wieczorną ewentualnie.

Bredzę? To chyba ten czas sprawił, że trochę zdziczałam i tym bardziej wydaje mi się, że się do tego już nie nadaję. Bo kiedyś myślałam, że jestem do tego stworzona.
Najważniejsze, to pisać o tym, co reprezentuje mnie, a nie lecieć z wywalonym językiem za tym, co oferuje blogosfera. Samoistnie wtopię się w nią, bo przecież jestem Mamą, jak my wszystkie i zawsze nasze teksty są tak różne, że aż podobne do siebie nawzajem. Bo tylko Matki potrafią tak pisać o ich relacji z dziećmi. I chyba tylko głównie Matkom taką przyjemność sprawia czytanie o perypetiach innych Matek. :)

Dobranoc

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>