Smakowite kąski #1

sie 21, 2014 by

Smakowite kąski #1

Może się nie wydawać patrząc na mój blog i stroje, w których chodzi Groszek – zwłaszcza po domu ;) – ale jestem wielką fanką mody dziecięcej. Tylko chwilowo uśpiona czekam na swoją pierwszą wypłatę. ;) A od kiedy czytam Wronka, to jestem zakochana we wszelkich legginsach, zwanych również joggersami. No i weszłam sobie przedwczoraj na Zarę, na Nexta, na H&M, a tak, z ciekawości, zobaczyć co ‚dają’. I zakochałam się, gdybym tylko mogła to już dzisiaj wydałabym dobre 50 funtów na zakupy, ale właściwie mogłabym skupić się tylko na Zarze, co za piękne ubranka! Raj dla młodych Mam. :D Ameryki nie odkrywam, jednak zanim nie utworzyłam bloga i nie zaczęłam czytać podobnych w dzidzinie parentingu, miałam bardzo mgliste pojęcie o Zarze, to się jednak zmieniło. ;)

Szczerze, to najchętniej wykupiłabym te wszystkie – zaprezentowane niżej – spodeniasy, będą dobre po domu, do żłobka, na wyjścia. Zachwyca mnie jak moda dziecięca niewiele odbiega od tej dla dorosłych. Dobre czasy nastały, ogromny wybór stylowych ubrań jest na wyciągnięcie ręki, uwielbiam to! Spójrzcie ino!

łączonegalotyzara

A ponieważ siedzę sobie tutaj i piszę dla Was co chwilę pociągając noswm, to chyba warto rozejrzeć się już za nieco bardziej jesiennymi akcesoriami ubioru, jak na przykład czapki, szaliki i tym podobne, jak te poniżej, poniżej cudownych spodenek z odciskami łap. <3

zarał2

Jak wspomniałam, odwiedziłam też H&M oraz Next, nie zostałam tak zauroczona, jak przy Zarze, ale jednak znalazłoby się małe co nieco, na przykład:

hmł nextłCo myślicie? Też musicie się pilnować, żeby ostatnich pieniędzy nie wydać na ubranka dla swojego dziecka? ;)
Smakowitymi kąskami rozpoczynam nową okołomodową serię wpisów. By wiedzieć co jest na czasie, by Was zainteresować obecnymi trendami mody dziecięcej. Polecicie jeszcze jakieś sklepy? :)

Zdjęcia pochodzą oczywiście ze stron sklepów Zara, H&M i Next edycja Angielska. ;)

1 Comment

  1. Cudne:)tez kocham takie spodnie dresowe:) jskbym mogla wydala bym na nie wszystko:)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>