Pierwszy konkurs na blogu!

lut 9, 2014 by

Pierwszy konkurs na blogu!

Kochani moi :)
Pewnie wiele z Was zwróciło uwagę, że na niektórych zdjęciach Groszka nosi on urocze chusty/śliniaki firmy LovJoy. Wybrałam je, bo nie dość, że są ładnie wykonane, to jeszcze różnorodność wzorów sprawia, że każda Mama znajdzie coś dla swojej Córeczki lub Synka, są też Idealne jako prezent.

Jeśli chcecie sprawdzić wybór, jaki oferują zapraszam na ich profil:
eBay
Amazon

I tak dzięki uprzejmości firmy LovJoy mogę przeprowadzić konkurs, nie byle jaki, bo międzynarodowy! ;) Wszystko przez to, że mieszkam w Anglii, a bloga piszę z oczywistych przyczyn po polsku. Zależało mi więc, by żadna ze stron nie została poszkodowana. LovJoy wspaniałomyślnie zaoferowało nagrodzenie zwycięzcy pierwszego konkursu na blogu Groszkowi.pl zarówno z Polski i z Anglii.
Zwycięzcy konkursu będą mogli wybrać zestaw 5 chust/śliniaków dostępnych na aukcjach firmy LovJoy na eBayu. Zwycięzców wylosuje Groszek, szczelnie zwinięte kartki z imieniem i nazwiskiem podsunę mu pod nos i niech wybiera szczęśliwców!

Plakaty konkursowe są dwa. Jeden z nich w lewym dolnym rogu posiada flagę Polski, drugi Wielkiej Brytanii. Aby było sprawiedliwie, każda osoba biorąca udział w konkursie decyduje się na udostępnienie jednego plakatu.
Nagroda z edycji brytyjskiej zostanie wysłana na adres znajdujący się w Wielkiej Brytanii, a nagroda dla zwycięzcy biorącego udział w edycji polskiej, odpowiednio do Polski. :)

Blog jest mniej ciekawy i bez wyzwań, jeśli nie goszczą na nim konkursy, czas więc to zmienić! :)

Zasady są proste:
1. Należy polubić profil Groszka na Facebooku, o TU.
2. Następnie z profilu Groszka wybrać jeden z dwóch plakatów (odpowiednio do kraju, w którym mieszkacie i do którego wygrana będzie wysłana): edycja polska lub brytyjska i go UDOSTĘPNIĆ u siebie na profilu.
3. Czekać na zakończenie konkursu i wyniki losowania. Konkurs potrwa od 09.02 teraz do 19.02 23:59, a wyniki ogłoszę w przeciągu kilku kolejnych dni po zamknięciu konkursu.

Nie pozostaje mi nic innego, jak namówić Was do wzięcia udziału i życzyć powodzenia.

Oto plakaty konkursowe, aby wziąć udział w konkursie zapraszam na FANPAGE GROSZKA NA FACEBOOKU

ND3_7531pl2ND3_7531gbA tak wyglądają nasze chusty, Groszkowy prezent na Gwiazdkę :)

ND3_6687

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>