o blogu

Witaj!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że albo jesteś w ciąży, albo zostałaś niedawno (bądź trochę dawniej) Mamą…gratuluję! A jeśli ani jedno ani drugie, to tym bardziej mi miło, że coś sprawiło, że tu jesteś.

Jeśli jesteś w ciąży i masz wiele pytań, obaw i wątpliwości – wiedz, że sama jeszcze jakiś czas temu byłam w podobnej sytuacji.

Mój blog służy mi i służyć będzie Wam w dowiedzeniu się trochę więcej na temat macierzyństwa, a także – mam nadzieję – rozwieje wątpliwości, wyjaśni sprawy związane z dzidziusiem, jak i sprawi, że nie będziesz już czuła się osamotniona w tym motłochu myśli, które krążą wokół ciąży i macierzyństwa.

Nie jestem skarbnicą wiedzy, ale chętnie podzielę się swoimi przeżyciami i doświadczeniami, jak i sama dowiem się więcej jak umilić sobie i swojej dzidzi codzienność.

Na każdym etapie ciąży byłam spragniona wiedzy, pytałam o wiele rzeczy koleżanki starsze stażem i starałam się przygotować jak najlepiej do tego, co mnie czekało…powiedzmy, że odrobinę mi ta zdobyta wiedza w praktyce pomogła. ;)

A kiedy już zostałam Mamą, pytań pojawiło się jeszcze więcej, a dodatkowo życie zaczęło weryfikować zdobytą wiedzę, każda z nas posiada cenne informacje na temat opieki, pielęgnacji, rozwoju swojego maleństwa, zachęcam Was do wpisów, komentowania.

Jednocześnie będę bardzo wdzięczna za nowozdobytą wiedzę i z góry wybaczcie…nie jestem mistrzynią w prowadzeniu bloga, dopiero się uczę, także liczę na wyrozumiałość!

Jeśli macie jakikolwiek powód, by się ze mną skontaktować, piszcie na maila: kontakt@groszkowi.pl

Albo możecie wypełnić formularz kontaktowy poniżej:

[contact-form-7 404 "Not Found"]